Hakkımızda

1965 yılından itibaren babamız Güral SENCAN'ın başladığı bu yolculuk; 48 yıllık mesleki birikimi ve tecrübeleri ile 2003 yılından itibaren Koza Tur olarak halen devam etmektedir.

48  Yıllık müteahhitlik ve taşımacılık; 2003^den itibaren Tur organizasyonları ve 1988-2013 yılları arasında Türkiye'nin en büyük firmalarının Hac ve Umre organizasyonlarında kafile başkanlığını yaparak hedeflerine ulaşmaya devam etmiştir.


2003 yılında ilk temellerini attığımız Koza Tur; her geçen yıl büyüyen ve genişleyen yaklaşık 10.000 kişiye kadar ulaşan müşteri kitlesiyle gün geçtikce daha da büyüyerek bu günlere kadar gelmiştir. Mevcut Kültür Turizmi, Tatil Turizmi ve ilerleyen dönemlerde İnanç Turizmi ve Yurtdışı Turları ile hizmet vermeyi hedeflemektedir.


VİZYON

Kuruluş felsefesi gereğince işimizi kusursuz yapmak, müşteri memnuniyeti ve profesyonelliğin tüm gereklerine uygun davranmak, kalite ve sorumluluk konusunda ısrarcı olmaktayız. Hizmete başladığımız günden bugüne de, ilkelerimiz doğrultusunda, sektörde üstlendiğimiz sorumluluğu yerine getirmeye çalışmaktayız.


MİSYON

Rekabet yaşadığımız bu dönemde siz değerli müşterilerimize, deneyimli kadrosu ile "Misafir Memnuniyeti" taleplerinizi üst düzeye çıkaracak hizmetler sunmak, Emin adımlarla büyüyrn, sektörde hızla ilerleyerek sağladığı hizmetlerle turizm alanında Kocaeli'nin lider firması olmak...